Hakkımızda

Partem Hukuk > Hakkımızda

Kurumsal

Partem Hukuk Bürosu

PARTEM Hukuk etkin çalışmayı prensip haline getirmiş, siz değerli müvekkilerimizin sorunlarını sonuç odaklı bir yaklaşımla ele alarak yaratıcı çözümler sunan bir hukuk bürosudur. Farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna sahip olan hukuk büromuz, genç ve dinamik yapısı ile hukuki problemlerinizin çözümüne yönelik gerekli tüm hukuki desteği profesyonel olarak sizlere sağlamaktadır.

Müvekkillerimize hukuki danışmanlık hizmetini tüm Türkiye kapsamında en hızlı ve etkili şekilde sunmaktayız. Türkiye genelinde Ankara merkezli olmak üzere İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Mersin, Kocaeli ve Kayseri illerinde de alanında uzman avukatlarımız aracılığıyla hizmet vermekteyiz.

Uluslararası hukuki işlem ve uyuşmazlıklarda hizmet sunmak amacıyla Ankara’da faaliyet gösteren hukuk büromuz ağırlıklı olarak Almanya, Avusturya, Hollanda ve Belçika’da hukuk hizmeti vermeye devam etmektedir.

Avrupa’da yerleşik Türk vatandaşlarının miras, tanıma, tenfiz, kira ve Türkiye’deki emeklilik konularına ilişkin hukuki problemlerini uzman ve tecrübeli kadromuz ile çözüme kavuşturmaktayız.

Büromuz, temelde Türkçe, Almanca ve İngilizce olarak hizmet vermekte olup Yabancılar Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Spor Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Sigorta ve Sosyal Sigortalar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku, Vergi Hukuku, Banka ve Finans Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Sözleşme Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.